KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13206340
nr 1320 6340
Radovan Korac
(f. 1943), Sverige
Akvareller, 2 st, Signerade R Korn, 2015, Sjö & Torg. Motivet: 23x32 & 30x40 cm
Radovan Korac, svensk konstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 april 2020
kl 18:07:59
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
500 kr
600 kr
800 kr